Piękny piórnik Riverdale

Piórnik Riverdale – dołącz do ekipy z mrocznego miasteczka

Serial Riverdeale od miesięcy bije rekordy popularności. Stworzony w oparciu o komiks opowiadający o przygodach Archiego, zyskał przychylność młodzieży i nieco starszych odbiorców. Nic w tym dziwnego – urocza ekipa, która zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych i próbująca zdjąć klątwę z rzeczonego miasteczka tworzy niezapomnianą atmosferę swoim widzom.

Ulubieńcy czyhają na… piórniku

Twoja szkolna rzeczywistość jest z pewnością spokojniejsza niż ta, w której przebywają Betty, Jug, Archie, Veronica i ich znajomi wraz z rodziną. Jeśli narzekasz na nudę i najchętniej wróciłbyś do domu na ponowne spotkanie z tą paczką odważnych przyjaciół, wrzuć piórnik Riverdale do swojego tornistra. Dzięki ich nieocenionej pomocy żadna kartkówka, sprawdzian i odpowiedź ustna nie będą dla Ciebie zmartwieniem.Dołącz do ekipy odważnych bohaterów dzięki piórnikowi  Riverdale

Piórnik Riverdale – do szkoły i na niezwykłe podróże

Niewielką sakiewkę sygnowaną logo Southside Serpents i innymi symbolicznymi znakami z uniwersum Riverdale możesz wykorzystać w codziennej pracy. Wrzuć do środka ulubione długopisy i zakreślacze. Gumka, ołówek i temperówka zabrane? Czas wyruszać do szkoły! Jeśli czas nauki już za tobą, piórnik Rvierdale może okazać się również świetnym organizerem, w którego wnętrzu schowasz kosmetyki i inne niezbędne szpargały w podróży. Piórnik posłuży również za przenośną sakiewkę na obcą walutę, którą z łatwością znajdziesz w bagażu podręcznym. Dzięki ochronie Betty, Juge’a, Archiego i Veronici żadne wakacyjne przygody nie będą Ci straszne!