catering na konferencje Kraków

Catering na konferencje Kraków – na co zwrócić uwagę ?

Wydarzenia biznesowe coraz częściej organizowane są z rozmachem. Czy to wigilia firmowa, czy zamknięcie roku sprzedażowego, urodziny firmy, szefa a nawet zabawa sylwestrowa czy świętowanie osiągnięcia rocznego budżetu. Każda okazja jest dobra jak to mówią:) Na eventach biznesowych szczególnie ważne okazuje się zaplecze gastronomiczne. Ludzie sukcesu, biznesowe rekiny, doświadczeni pracownicy to osoby, które nie zadowalają się przeciętnymi standardami. Często stołują się w wysokiej klasy lokalach a co za tym idzie mają doświadczenie życiowe – znajdą dobrą obsługę, wykwintne dania oraz piękne wnętrza. Jak zadowolić tych szczególnych klientów? Zastosuj się do naszych rad !

Catering na konferencje Kraków – specjalne menu

catering na konferencje Kraków

Odpowiednio skomponowane menu czyli jakie? Po pierwsze należy wziąć pod uwagę jakich gości przyjdzie nam obsługiwać – czy to tani tradycyjnego jedzenia czy wykwintnych przepisów? Ile osób weźmie udział w wydarzeniu – to kolejne pytanie jakie należy sobie zadać. Z prostej przyczyny – przecież dla nikogo nie może zabraknąć jedzenia czy nakrycia w przypadku imprez siedzących. I tu płynnie przechodzimy do kolejnego punktu. Czy impreza ma charakter stojący czy siedzący? Jej uczestnicy będą krążyć po sali czy każdy ma wydzielone miejsce? Od tego zależy czy firma cateringowa ma przygotować szybkie, małe przystawki łatwe w konsumowaniu na stojąco, czy może pełne dania.

Obsługa bez zarzutu

catering na konferencje Kraków

Catering na konferencje Kraków może być najpyszniejszym na świecie, jednak gdy zostanie źle podany samo danie się nie obroni. Podczas eventów biznesowych mamy do czynienia z uczestnikami danego wydarzenia, którzy będą zwracać uwagę na jakość obsługi. Czy kelner widzi pusty kieliszek? Czy dania zostały podane równocześnie, czy kelnerzy bądź kelnerki sprzątają brudne naczynia? To wszystko będzie miało znaczenie, postaw więc na zaufaną załogę z doświadczeniem!

Oprawa wizualna i muzyczna

Dostosowanie wystroju sali czy to konferencyjnej czy bankietowej stworzy dla spotkania klimat i pozwoli uczestnikom nieco się wyluzować. Muzyka zaś w przypadku planowanych tańców, pozwoli na postawienie pierwszych kroków nawet nieśmiałym. W przypadku siedzących imprez muzyka powinna być jedynie formą tła. Być znacznie cichsza oraz spokojniejsza, tak by można było prowadzić swobodną rozmowę bez przekrzykiwania się.