fotel masujący w hotelowym lobby

Fotel masujący w hotelowym SPA: ekskluzywny dodatek czy must have?

Co powiesz na fotel masujący w hotelowym SPA albo lobby? Jeśli postawisz go niedaleko od recepcji, będzie jedną z pierwszych rzeczy, które zobaczy gość po wejściu do lokalu. Nawet sam moment oczekiwania na zameldowanie i klucz do pokoju może okazać się fantastyczną okazją do tego, by przetestować urządzenie i zaproponować wizytorowi relaks zaraz po przyjeździe. Po długiej podróży nie ema nic przyjemniejszego. Jak ustawić taki fotel dobrze? Zdecydować się na samo SPA, apartament, czy właśnie lobby? Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.

fotel masujący w hotelowym spa

Apartament lub pokój, czyli jak podwyższyć standard

Świetnym miejscem do postawienia fotela jest pokój o podwyższozznym standardzie lub apartament. Jeśli ktoś jest gotów dopłacić za miejsce, oznacza to, że oczekuje dodatkowych udogodnień. Oprócz większego łóżka, metrażu czy wyjątkowego widoku warto to inaczej urozmaicić – naprzykład przez dodanie wspomnianego fotela. Ale lepiej sprawdzi się tu czy gdzie indziej? Jak się wyróżnić? Fotel masujący w hotelowym SPA to oczywistość – a taki w apartamencie to prawdziwy luksus dla użytkownika, który na pewno sprawi, że zapamiętają hotel na długo.

Fotel masujący w hotelowym SPA

Hotelowa strefa wellness to miejsce, w którym znajdują się najczęściej fotele masujące. To dość logiczne i oczywiste rozwiązanie. Tam znajdziesz odpoczynek i relaks, więc sam fotel masujący wpisze się w tę koncepcję idealnie. Świetnie wyglądać będzie oddzielny pokój przeznaczony dla masażu, który zapewni prywatność. Przetestuj fotel masujący w hotelowym SPA i przekonaj się, że to naprawdę dobre rozwiązanie!