Stando - typowa ciężarówka

Stando – lider w zakresie usług przewozowych

Firma Stando to lider w regionie w zakresie świadczenia usług przewozowych. Firma działa od wielu lat i prężnie się rozwija. Naszym celem jest mocniejsze wejście na rynki zagraniczne. Wierzymy bowiem, że poziom naszych usług jest na tyle wysoki, by sprostać konkurencji międzynarodowej. Posiadamy rozbudowaną flotę specjalistycznych cystern, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować przewóz płynnej chemii spożywczej oraz surowców i prefabrykatów potrzebnych do jej powstania.

Stando. Szeroki zakres usług przewozowych

super ciężarówki standoDo świadczenia usług wykorzystujemy cysterny spożywcze. To rodzaj naczepy do samochodu ciężarowego typu tir, która świetnie się sprawdza do przewozu płynnych substancji. Dzięki ciśnieniowym systemom załadunku i rozładunku jest też chętnie wykorzystywana do przewozu materiałów sypkich. W segmencie spożywczym również takie znajdziemy. Są to między innymi zboża i pasze. W ofercie firmy Stando znajduje się przewóz także i takich substancji. Szczególną formą usług jest przewóz substancji niebezpiecznych. Wymaga on specjalnych pozwoleń, którymi jednak nasi pracownicy mogą się pochwalić.

Świadczenie usług w trosce o środowisko naturalne

Niezmiernie istotna jest dla nas troska o ekosystem, w którym funkcjonujemy. Nie chodzi tylko o środowisko naturalne, lecz także gospodarcze i społeczne. W Stando dokładamy wszelkich starań, aby dbać o zachowanie przyrody w stanie możliwie nienaruszonym. W praktyce przekłada się to na stosowanie ekologicznych paliw w jak największej liczbie pojazdów, ścisłe normy i kontrole jakości wydalanych spalin. Dbamy także o to, by nasze ciężarówki nie eksploatowały za bardzo dróg publicznych, nie stwarzały zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.