ekspres Nivona CafeRomatica 768

Ekspres Nivona CafeRomatica 768 i jego nowoczesne rozwiązanie !

Poranne espresso, które postawi nas na nogi to rytuał wielu osób pracujących. Niestety z braku w domu ekspresu często przepłacamy za filiżankę porannej energii kupując ją w pobliskiej kawiarni, w drodze do pracy bądź parzymy kawę rozpuszczalną, która nijak ma się do kawy parzonej. W niniejszym artykule pragniemy przedstawić Państwu alternatywę dla kawy kupnej oraz rozpuszczalnej, która zapewni nam poranną dawkę aromatycznej kawy parzonej !

Ekspres Nivona CafeRomatica 768 – dane techniczne

Jest to sprzęt dedykowany do użytku domowego bądź biurowego. Posiada rozdrabniacz ziaren w kształcie lejka. Jest on wykonany ze stali hartowanej. Dzięki niemu szybko zmieli aromatyczny składnik, co więcej sam możesz wybrać grubość ziaren! W pełni zautomatyzowany sprzęt o mocy 1455W  pozwala na wybór temperatury parzenia oraz stopień intensywności naparu, za pomocą  5-stopniowej regulacji mocy.

ekspres Nivona CafeRomatica 768

Sprytne rozwiązanie w CafeRomantica 768

W obecnych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do możliwości korzystania z wielu ułatwień technologicznych za pomocą telefonu. Szereg aplikacji ułatwia nam codzienne życie. Za pośrednictwem telefonu sprawdzamy pogodę, dojazdy, wszelkie lokalizacje, zamawiamy taksówki, jedzenie, nierzadko kierujemy domowym oświetleniem czy ogrzewaniem. Ekspres Nivona CafeRomatica 768 idąc z biegiem czasu oraz rozumiejąc jak ważne są ułatwienia w codziennym życiu, wykorzystuje aplikację NIVONA-App. Chcesz z łóżka, kanapy czy fotela zaparzyć ulubione latte, cappuccino czy espresso? Ta aplikacja za pomocą jednego przycisku Ci to umożliwi ! A codzienna czynności jaką jest przygotowanie kawy zajmie Ci zdecydowanie mniej czasu.

Decydując się na zakup ekspresu nie tylko oszczędzisz na codziennym kupowaniu kawy, tak by poczuć jej prawdziwy, aromatyczny smak oraz zapach. Kawę rodem z najlepszych kawiarni przygotujesz w domowym zaciszu i to nie wstając z kanapy ! Dodatkowo przy zakupie tego modelu za pośrednictwem firmy Sabro gratisowo dostaniesz  1 kilogram markowej kawy LAVAZZA GRAND ESPRESSO.