Baterie umywalkowe stojące to nie tylko proste rozwiązania.

Baterie umywalkowe stojące – estetyczne i funkcjonalne

Baterie łazienkowe powinny być przede wszystkim dopasowane funkcjonalnie do pozostałych elementów łazienki. W przypadku armatury montowanej przy umywalkach, może ona zostać podzielona na dwie zasadnicze grupy. Pierwszą są baterie przykręcane do ściany ponad misą. Są praktyczne, ale ich montaż nie należy do najłatwiejszych. Drugi przykład to natomiast baterie umywalkowe stojące. To najliczniejsza grupa, wygodna w obsłudze i montażu.

Baterie umywalkowe stojące świetnie wpisują się w nowoczesny wystrój łazienki.

Dlaczego warto?

Po pierwsze – wybór jest bardzo szeroki. W sklepach znajdziemy wiele kolekcji różnych marek, dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych zróżnicowanych grup klientów. Montaż baterii umywalkowych stojących jest łatwy – przykręcane są na płycie lub blacie szafki. Produkty te występują także w dwóch wersjach. Pierwszym są baterie jednouchwytowe, gdzie rolę regulatora zmieszania wody i natężenia strumienia pełni jedna dźwignia. Wariant dwuuchwytowy jest klasyczny – dwa pokrętła – jedno do ciepłej, drugie do zimnej wody. Drugie rozwiązanie z pewnością będzie stylowym elementem łazienki retro. Pierwsze natomiast świetnie wpasuje się w nowoczesny, minimalistyczny wystrój. Warto również zwrócić uwagę na coraz bardziej popularnie baterie samozamykające. Aby otworzyć przepływ wody, nie musimy ich dotykać – wystarczy zbliżyć dłonie do baterii.

Niewielka łazienka to doskonałe miejsce na baterie umywalkowe stojące

Baterie umywalkowe stojące z Sanitbuy

Szeroki asortyment baterii umywalkowych stojących znaleźć można w sklepie internetowym Sanitbuy. Znaleźć je można na stronie https://sanitbuy.pl/lazienki/4531-baterie-umywalkowe-stojace.