marmur

Marmur do Twojego domu? O tak!

Kamień to perfekcyjne uzupełnienie wielu miejsc w domu. Taras? Kuchnia? Łazienka? Wszystko brzmi fantastycznie, co jednak z budżetem – czy marmur jako element wykończeniowy nie opróżni Twojego portfela na amen? A granit użyty na schodach nie spowoduje, że staną się nagle przytłaczające? Gwarantujemy, że nic z tych rzeczy nie grozi, o ile zainwestujesz w dobrą firmę, która taki kamień założy w Twoim domu. Przeczytaj  nieco więcej o tym, jak dodać Twoje ulubione elementy do wnętrza, nie przesadz ając.

Marmur w domu i na tarasie

Taras marmurowy to bezwzględny szyk i styl, jednak warto wziąć pod uwagę, że podczas deszczu będzie moknął i może stać się śliski, a to z kolei spowoduje niechciane upadki. Czy  można być szykownym i wyglądać wspaniale w szpilkach, gdy taras ma powierzchnię śliską niczym lód? Zapewne chciałabyś, jednak może się okazać, że jest to niemożliwe.

Za to marmur w domu to fantastyczny pomysł: na kominku będzie wyglądał królewsko, jako płytki w łazience zwali wszystkich z nóg (na szczęście nie dosłownie! Chyba że ktoś bardzo chlapie).

Jak urządzić kuchnię?

Jeśli chcesz urządzić niecodzienną, naprawdę wyjątkową kuchnię, pomyśl, czy nie warto zainwestować w blaty, których podstawą będzie właśnie marmur. Dzięki temu zdobędziesz blat, który posłuży Ci latami.