Najlepsza sokowirówka

Najlepsza sokowirówka – która to, ach, która!

Sok świeżo wyciskany – skąd jego fenomen?

Kiedyś sok kupowaliśmy w butelce lub w kartonie w sklepie. Później zaczęliśmy patrzeć na to, żeby był on 100%. Teraz jesteśmy krok dalej – patrzymy na jego skład, widzimy tam konserwanty i barwniki i chcemy więcej! Chcemy naturalnych produktów, nie oszukiwanych, które będą wpływały korzystnie na nasze zdrowie. Coraz częściej sięgamy więc po soki świeżo wyciskane.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze sokowirówki?

Sokowirówka - jak ją wybrać?Obecnie modeli sokowirówek jest na rynku bardzo dużo. Doszliśmy do takiego momentu, gdzie wszystkie z nich są poręczne, malutkie, mieszczą się w szafce lub nie zajmują dużo miejsca dumnie stojąc na blacie kuchennym. Ich wygląd został zaprojektowany tak, by wzmocnić ich funkcjonalność. Z uwagi na swoją popularność obecnie możemy dostać dobry model w nieprzesadzonej cenie. Najlepsza sokowirówka to ta, która odpowiada na nasze potrzeby. By tak się stało musimy sami je znać.

Warto wziąć pod uwagę funkcje, które chcemy, by nasza sokowirówka spełniała. Jeżeli nie mamy bardzo dużych wymagań warto wybrać podstawową wersję o niższej mocy. Jeśli natomiast chcemy też używać urządzenia do twardszych produktów – warto tutaj zainwestować w model o większej mocy.

Możemy też wybrać sokowirówkę wolnoobrotową, która jest już droższa, ale zapewnia nam wysoką jakość napojów. To już nie tylko sok z pomarańczy, ale także np. z liści szpinaku. Takie wyciskarki możemy spotkać w restauracjach czy kawiarniach.