Olejek shunga waniliowy

Olejek Shunga waniliowy

Olejek shunga waniliowy może przedłużyć przyjemność stosunku i sprawić, że będziecie razem – mocniej i bliżej niż kiedykolwiek dotąd. Sprawdzi się on doskonale np. podczas gry wstępnej w formie masażu erotycznego. Zacznij zbliżenie od rozluźnienia swojego partnera bądź partnerki, a co się wydarzy później… Okaże się.

Olejek Shunga waniliowy  – poznaj opis producenta!

Olejek shunga waniliowy pozwoli na stworzenie atmosfery intymności i bliskości. Często poczucie wspólnoty zanika nawet w trwałych i solidnych związkach. Własnie dlatego warto podtrzymywać takie emocje poprzez korzystanie z produktów typu: olejek shunga waniliowy. Zbliży on Was do siebie i stworzy enklawę, w której będziecie tylko Ty i ona/ona. Nikt więcej. Wasz własny wszechświat.

Rozgrzewa i pobudza

Olejek ten posiada właściwości pobudzające, co dodatkowo działa jak afrodyzjak. Wzbudzają pożądanie, jak również zwiększają wydzielanie hormonów płciowych, co bezpośrednio działa na pożądanie. Oprócz tego działa dobroczynnie na skrórę. Nawilża i pokrywa ją warstwą emolientów, które zapobiegają utracie wody i wzmacniają barierę hydro – lipidową. Dodatkowo oszałamiający zapach wanilii pozwala na pozbycie się zmęczenia i trudów dnia codziennego. Po masażu takim olejkiem, ostatnie o czym można myśleć, to problemy w pracy, gotowanie, bądź nieposprzątane skarpety.

ludzie w łóżku po grze wstępnej

W ofercie Releve są również inne olejki do masażu. Warto się nimi zainteresować, jeśli taki sposób na grę wstępną wydaje się interesujący. Może mięta z czekoladą przypadną Ci do gustu?