EZPZ proponuje rodzicom wygodny talerzyk

EZPZ talerzyk – niezbędny w domu i w podróży

Antybakteryjny, wyprodukowany z bezpiecznego dla dzieci silikonu spożywczego, do użycia w mikrofalówce i piekarniku. Mowa oczywiście o talerzyku EZPZ. Markę założyła amerykanka, Lindsey Laurain, która zna uroki macierzyństwa. Mama trójki uroczych chłopców zapragnęła stworzyć niewielkie naczynie, które pomoże jej podczas wspólnych posiłków z pociechami.

Towarzysz wspólnych posiłków

O wyjątkowości brandu EZPZ decyduje jej prostota. Laurain marzyła o wyprodukowaniu niezwykłego pojemniczka, który będzie odznaczał się łatwością użytkowania zarówno dla najmłodszych i ich rodziców. Delikatna powłoka naczynia przyjmuje każdy rodzaj pokarmu – począwszy od gorących zup, skończywszy na porcji ulubionych owoców. EZPZ talerzyk można umieścić w piekarniku i mikrofalówce, co i tak nie wpłynie na jakość produktu mieszczącego się wewnątrz i nie zniszczy naczynia.

EZPZ talerzyk - niezbędnik w Twojej kuchni

Talerzyk zabierzesz ze sobą wszędzie

Elastyczne naczynie marki EZPZ jest również niezwykle bezpieczne. Dzięki specjalnej podstawce przytwierdzisz go do stolika, przy którym zasiadła pociecha. W ten sposób uchronisz siebie i malucha przez zbędnymi plamami i brudem. Od początku swojej działalności, Lindsey Laurain pragnęła stworzyć prosty w obsłudze i całkowicie nieszkodliwy dla dzieci serwis obiadowy. Piękny, intensywny odcień talerzyka z pewnością zachęci Twoją pociechę do wspólnego posiłku w przyjemnej atmosferze! Lekki i łatwy w transporcie niezbędnik zabierzesz ze sobą na piknik, wycieczkę i wypad za miasto. Możesz również wrzucić go do swojej torby z akcesoriami. Nie przeciążysz swojego kręgosłupa, a higieniczne naczynie będziesz mogła zawsze rozłożyć w ulubionej restauracji.