LEGO City 60197 to zestaw, który znajdziesz w atrakcyjnej cenie w sklepie Planeta Klocków

LEGO City 60197 – zestaw dla małego konstruktora

Twoje dziecko lubi składać różne modele? W takim razie, powinieneś koniecznie kupić mu zestaw LEGO City 60197, czyli idealny zestaw dla młodego konstruktora! Przekonaj się, co kryje się w tym zestawie, a także gdzie kupić go w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy!

LEGO City 60197 – co znajdziesz w tym zestawie?

LEGO City 60197 to zestaw dla prawdziwego, małego konstruktora

LEGO City 60197 to zestaw, którego główny element stanowi pociąg pasażerski, sterowany za pomocą specjalnego pilota. Pociąg został wyposażony w silnik z pilotem Bluetooth, kabinę maszynisty oraz dwa wagony. W zestawie znajdziesz również okrągły tor do jazdy pociągiem, sygnalizację świetlną, peron do zbudowania, a także cztery minifigurki, w skład których wchodzą: pracownik kolei, konduktor oraz dwoje pasażerów. Produkt ten zawiera także mnóstwo atrakcyjnych akcesoriów, takich jak: walizka, torba listonoszka czy klocki imitujące jedzenie. Dzięki tym akcesoriom możesz odgrywać fantastyczne scenki i bawić się wspólnie z przyjaciółmi. Zestaw ten odznacza się fantastyczną jakością. Wszystkie elementy zostały wykonane bardzo starannie, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Przekonajcie się sami!

Gdzie szukać klocków w atrakcyjnych cenach?

Klocki LEGO w atrakcyjnej cenie znajdziesz na stronie Planeta Klocków. W asortymencie znajduje się między innymi zestaw LEGO City 60197, który świetnie sprawdzi się, jako pomysł na prezent dla dziecka. Wszystkie dostępne na stronie produkty, odznaczają się nie tylko przystępnymi cenami, ale również świetną jakością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem na stronie!