Zestaw lego jurrasic world 75934 znajdziecie w przystępnej cenie w sklepie Planeta Klocków

Lego jurrasic world 75934 – zestaw dla miłośników dinozaurów

Twoje dziecko jest miłośnikiem dinozaurów? Zbliżają się jego urodziny, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź zestaw lego jurrasic world 75934. To fantastyczna propozycja upominku dla wszystkich dzieci, które lubią dinozaury. Przekonajcie się, co znajdziecie w zestawie, a także gdzie kupić go w przystępnej cenie! Serdecznie zapraszamy!

Lego jurrasic world 75934 – jakie elementy zawiera?

Lego jurrasic world 75934 to zestaw dla miłośników dinozaurów i kreatywnej zabawy

Zestaw lego jurrasic world 75934 nawiązuje do znanego serialu animowanego Lego Jurassic World. Właśnie dlatego w zestawie znajdziecie m.in.: figurkę dinozaura, trzy minifigurki postaci, dron-helikopter, stragan w kształcie głowy dinozaura z akcesoriami, a także elementy takie jak miotła, łopata czy dwa kapelusze. Dzięki tym akcesoriom dzieci będą mogły odtworzyć słynne sceny z serialu, a także odegrać własne scenki. Zestaw ten zapewni im kreatywną zabawę na długie godziny!

Zestawy Lego w atrakcyjnych cenach

W sklepie internetowym Planeta Klocków znajdziecie zestawy firmy Lego w bardzo przystępnych cenach. W asortymencie znajduje się m.in. lego jurrasic world 75934, czyli zestaw, który sprawdzi się idealnie na prezent dla dzieci, które są miłośnikami dinozaurów. W ofercie znajdziecie również zestawy nawiązujące do słynnych filmów i seriali, takich jak: Harry Potter, Batman, Star Wars czy Stranger Things. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem na stronie!