Hagi Baby

Naturalny krem pod pieluszkę – co to jest, jak działa

Naturalny krem pod pieluszkę dla dzieciSkóra dziecka jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Bardzo ważne jest, aby w okresie dorastania była odpowiednio pielęgnowana, zwłaszcza w miejsce, gdzie jest najbardziej podatna na wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym z nich jest pupa i pachwiny, dlatego warto w czasie przewijania dziecka stosować naturalny krem pod pieluszkę.

Jak działa naturalny krem pod pieluszkę?

Gwarancją komfortu jest przede wszystkim odpowiednie nawilżenie skóry dziecka. Naturalny krem pod pieluszkę to idealny sposób na łagodzenie podrażnień i eliminację dyskomfortu. Dzięki sprawdzonym składnikom może być stosowany kilka razy dziennie, w czasie każdego przewijania. Jest to niezwykle ważny element codziennej pielęgnacji, zwłaszcza latem, gdy pupa dziecka narażona jest na odparzenia.

Jak stosować? Co zawiera krem?

Naturalny krem pod pieluszkę - składniki, cena, opinieNaturalny krem pod pieluszkę posiada w swym składzie naturalne ekstrakty i oleje roślinne, bogate w witaminy i minerały chroniące skórę. Jest przez to niezwykle bezpieczny i zarazem skuteczny. Stanowi swoistego rodzaju barierę ochronną, nie dopuszczając do przesuszenia skóry, pieczenia i bólu. Może, a nawet powinien być stosowany w czasie każdego przewijania, by dziecko cały czas czuło się komfortowo. Krem wykazuje działanie kojące w obszarach zakrytych pieluszką i odżywia skórę, by przez cały czas utrzymać jej prawidłowe PH. Wykazuje także właściwości właściwości antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne.