Niezbędnik podróży - osłonka samochodowa czarna.

Osłonka samochodowa czarna – ochroń swoje dziecko przed słońcem

Już od pierwszych dni dbamy o dobrą kondycję skóry naszej pociechy. Używamy delikatnych płynów myjących, jedynie naturalnych tkanin a dodatkowo – unikamy przegrzewania a tym samym – niebezpiecznych potówek.

Dlaczego warto ją mieć?

Należy więc zwrócić uwagę aby nierozwinięty w pełni organizm nie był narażony na długotrwałą ekspozycję na słońcu. W szczególności w czasie podróży, kiedy trudno przenieść malucha z ustawionej wcześniej pozycji (jeśli umieszczamy fotelik zawsze w jednym miejscu, trudno zmienić później jego położenie). Ochronę oczu i skóry zapewnić może osłonka samochodowa czarna. Model firmy Tuloko zbudowany jest z dwóch niezależnych warstw. Pierwsza z nich to lekka siateczka zabezpieczająca przed wypadnięciem podczas przejazdu po wybojach. Osłonka samochodowa czarna ochroni Twoją pociechę przed intensywnym słońcem.

Osłonka samochodowa – czarna i nie przepuszczająca światła

Druga, wewnętrzna część, to ciemna folia która przylega bezpośrednio do szyby. Niewielki i lekki produkt, w odróżnieniu od innych, podobnych akcesoriów, nie ma niebezpiecznych, ciężkich zakończeń i mocowań transferowych, które w czasie wypadku mogłyby wyrządzić najmłodszym krzywdę. Osłonka samochodowa czarna to dodatek za niewielkie pieniądze dzięki któremu zyskasz pewność, że dziecko nie jest narażone na popatrzenia i niebezpieczne promieniowanie UV. Planując podróż, pamiętajmy że skóra dziecka ma znacznie mniej melaniny niż w ciele dorosłego człowieka. Zbyt długa ekspozycja na słońcu może ponadto przyczynić się do rozwoju nowotworów w przyszłości.