przewijak olli ella trawa morska

Przewijak z trawy morskiej Olli Ella: naturalna alternatywa

Zdarzyło Ci się kiedyś, że plastikowa mata do przewijania odparzyła Twojego malucha? Albo że śliski, nieprzyjemny materiał powodował otarcia? Nie wspominamy tu już nawet o alergii na nie do końca bezpieczne substancje znajdujące się w takich produktach. Co powiesz na w 100% naturalną alternatywę? Może właśnie przewijak z trawy morskiej Olli Ella będzie tym, co zmieni cały proces zmieniania pieluszki na lepsze!

Przewijak z trawy morskiej Olli Ella: czy to zdrowe?

Na to pytanie odpowiedź jest tylko jedna: oczywiście, że tak! To zupełnie świeże spojrzenie na tradycyjny obiekt dla maluchów, jakim jest mata do przewijania. Co ważne, tak ikosz można używać również później, gdy dziecko z niego wyrośnie. Brzmi abstrakcyjnie? Wcale nie! Przewijak z trawy morskiej Olli Ella z łatwością zamienisz na kosz na owoce, bieliznę lub ulubione zabawki maluszka. Produkt w duchu #zerowaste, którego cena zwróci się szybciej niż możesz się spodziewać. Do tego delikatny materiał nie uszkodzi skóry dziecka – szczególnie gdy połączysz go z naturalną bawełnianą matą, którą kupisz osobno.

przewijak z trawy morskiej olli ella

Gdzie można wykorzystać taki przewijak?

Co ciekawe, przewijak z trawy morskiej Olli Ella (model Nyla) można zabrać ze sobą w każdą podróż. Jest lekki, a odpowiedni rozmiar (72 x 28 cm) sprawia, że nie będzie probelmu z przeniesieniem go. Do tego jest łatwy w utrzymaniu i posłuży Ci lata.