TOP10 rankingów fotelików samochodowych

TOP10 ranking fotelików samochodowych – wybierz model dla swojego dziecka!

Fotelik samochodowy to ten przedmiot, który powinieneś kupić jeszcze przed narodzinami swojej pociechy. Często przyda Ci się jeszcze zanim Twoje dziecko znajdzie się w mieszkaniu. Dlaczego? Bo przecież musisz przewieźć je ze szpitala do domu w sposób bezpieczny i jak najbardziej komfortowy.

Jak wybrać odpowiedni fotelik samochodowy?

Foteliki samochodowe TOP10Zakup tego elementu wyposażenia samochodu jest niezbędne jeśli często podróżujemy samochodem z małym dzieckiem, zapewniać powinien on naszej pociesze bezpieczeństwo i komfort podróży.
Przy zakupie powinniśmy wziąć uwagę cechy, które fotelik powinien spełniać, by spełniał najważniejszą swoją funkcję – chronił dziecko przed niebezpieczeństwem.
Foteliki powinny być stworzone z najwyższej jakości materiałów, być lekkie i łatwe w montażu, tak by zapięcie dziecka nie zajmowało długo. Fotelik należy też dobrać do wzrostu i wagi naszej pociechy tak, by odpowiednio ją chroniła w każdych warunkach.

TOP10 fotelików do samochodu dla dziecka?

W sieci pojawiają się różne rankingi, które porównują poszczególne modele fotelików do samochodu. Biorą pod uwagę takie cechy jak materiały, cena, bezpieczeństwo, markę oraz wagę, wzrost i wiek dziecka, dla którego jest przeznaczony ten element wyposażenia samochodu.

W rankingu wysoko pojawiają się takie modele jak:

Romer Kidfix II XP SICT Cosmos Black 15-36 kg

Jego cena to około 700 zł, użytkownicy chwalą go za bezpieczeństwo, łatwość montażu, stabilny i solidny.

Axkid Wolmax Black 9-25 kg

Cena to około 1200 zł, solidny fotelik dla dziecka, wygodny

Maxi-Cosi Cabriofix 0-13Kg

Cena to około 500 zł, fotelik dla dziecka jest bezpieczny, posiada wszelkie potrzebne atesty.