Wydajne piece Rational

Piece Rational – sprawdzony sprzęt

Piece konwekcyjno-gazowe coraz częściej zastępują tradycyjne urządzenia grzewcze w które do tej pory wyposażano restauracje. Nowoczesne, inteligentne urządzenia gwarantują równomierny obieg ciepła, mniejsze zużycie energii i mechanizm samoczyszczący. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw, sprawdzą się w Twojej kuchni przez lata.

Ceniona przez restauratorów marka Rational

Niewątpliwie pionierem w tej materii jest producent urządzeń gastronomicznych Rational. Marka, znana w branży gastronomicznej, zasłynęła ze sprzętu wysokiej jakości w przystępnej cenie dzięki któremu nie tylko łatwo przygotować, ale i konserwować tuż po skończonej pracy. Jego działanie opiera się na pracy dwóch źródeł ciepła – wysokiej temperatury i obrotu sprzężonej pary. Dzięki takiej mieszance piece Rational gwarantują optymalną miękkość i delikatność potrawy wewnątrz i chrupiącą, cudownie zapieczoną skorupkę z zewnątrz. Przygotowywane przy jego pomocy mięsa, ryby i wypieki wzbogacą kartę Twojej restauracji i sprawią, że klientela doceni ich niezwykły smak.Wysokiej jakości piece Rational.

Piece Rational – nowoczesne, ergonomiczne, wydajne

Modele serii pieców konwekcyjno-parowych działają w oparciu o technologie SelfCookingCenter i CombiMaster. Druga, tradycyjna, pozwala sterować pokrętłami temperatur manualnie. Pierwsza z kolei pozwoli Ci na sterowanie urządzeniem dzięki nowoczesnemu panelowi dotykowemu. Piece Rational to gwarancja bezpieczeństwa (posiadają odpowiednie zabezpieczenia informujące o otwartych drzwiczkach) i wydajnej pracy (sprawdzi się w restauracjach i barach szybkiej obsługi, w której zamówienia sięgają powyżej 100 każdego dnia).