najlepsze pojemniki termoizolacyjne

Pojemniki termoizolacyjne które utrzymują temperaturę

W małej i dużej gastronomii pojemniki termoizolacyjne okazują się niezbędnym akcesorium. W szczególności jeśli lwia część zamówień jest pakowana i rozwożona do klientów. Jeśli kochający Twoją kuchnię, wierni goście narzekają na niewłaściwą temperaturę posiłku, zastanów się czy nie warto zainwestować w dobre pojemniki do rozwożenia dań.

Wytrzymałe i stabilne

Opakowania tego typu są wykonywane ze spienionego polipropylenu. Lekki lecz wytrzymały materiał utrzymuje temperaturę, którą wyznacza produkt włożony do jego wnętrza. Jeśli włożysz do środka mrożonki – zachowa chłód. Jeśli gorący lunch – nie pozwoli obniżyć temperatury potrawy. Świetne właściwości pojemników termoizolacyjnych pozwolą również przygotować więcej świeżych posiłków do realizacji zamówienia pod ten sam adres.pojemniki termoizolacyjne wytrzymujące wybraną temperaturę

Pojemniki termoizolacyjne idealne do transportu

W zależności od wybranego rozmiaru umieścisz w ich wnętrzu większe lub mniejsze opakowania by wysłać swojego kuriera w podróż. Akcesorium jest lekkie i szczelne. Z łatwością zamkniesz jego wieko tuż przed użyciem by zabezpieczyć paczki wewnątrz przed przesunięciem i przewróceniem. Pojemniki to niezbędne wyposażenie kurierów, którzy transportują jedzenie rowerem lub skuterem. Stabilne, utwardzone dno i ścianki zapobiegają wywróceniu i gwarantują stabilizację, niezależnie od warunków. Sprzęt spełnia wszystkie wymogi unijne oraz HACCP. Z takim dodatkiem żadne warunki niestraszne, a Ty zyskasz pewność, że klientela sięgnie po telefon po raz kolejny aby spróbować ciepłego i smacznego dania!