Wypożyczalnia porcelany Kraków - zrealizowana gala

Wypożyczalnia porcelany Kraków – gdy brakuje Ci talerzy

Organizujesz przyjęcie dla większej ilości osób i zdałeś sobie sprawę z tego, że nie masz odpowiedniej ilości zastawy stołowej? Nie musisz jej kupować na jedną okazję. Rozwiązaniem problemu może być wypożyczalnia porcelany Kraków.

Wypożyczalnia porcelany Kraków – rozwiązanie na różne imprezyWypożyczalnia porcelany Kraków oferuje również ekspresy do kawy

Skorzystać z usług wypożyczalni porcelany w Krakowie może każdy. Jej usługi są skierowane dla firm, a także dla osób prywatnych. W momencie, gdy planujesz duże przyjęcie i wiesz, że Twoje prywatne talerze nie wystarczą możesz zawsze wypożyczyć ich większą ilość. Wówczas warto zarezerwować ilość odpowiednią dla wszystkich gości, ponieważ elegancko wygląda jeden rodzaj zastawy na stole. W ofercie wielu wypożyczalni znajdziesz różne artykuły gastronomiczne.

Co można wypożyczyć na imprezę w Krakowie?

Odpowiedź jest prosta – w zasadzie wszystko. Wypożyczalnia porcelany Kraków to nie tylko porcelana taka jak talerze, filiżanki, wazy i miseczki. W ofercie znajduje się również szkło, więc możesz przy okazji zaopatrzyć się w kieliszki i szklanki. Koniecznie zadbaj również o sztućce. Dodatkowo możesz zdecydować się nawet na wypożyczenie pieców konwekcyjnych i ekspresów do kawy. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb. A jeśli dysponujesz odpowiednią przestrzenią, ale brakuje Ci stołów i krzeseł – również nie będziesz mieć problemów z ich wypożyczeniem. Możesz także zadbać o pokrowce na krzesła oraz obrusy. Wypożyczalnie gastronomiczne posiadają szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do zorganizowania przyjęć o różnej randze i wielości.

Wypożyczalnia porcelany w Krakowie – wysoki standardRealizacja na porcelanie z wypożyczalni w Krakowie

Wypożyczalnia porcelany Kraków musi zapewniać wysoki standard pełnionych usług. Wszystkie wypożyczane przedmioty muszą być eleganckie, aby całość imprezy miała odpowiednią oprawę. Wygląd zastawy ma duże znaczenie w kontekście estetyki przygotowywanych dań. Koniecznie zadbaj o to, aby Twoje dania wyglądały zjawiskowo. Wówczas goście z pewnością na długo zapamiętają Twoje przyjęcie. Jeśli z kolei nie czujesz się pewnie w kuchni, możesz również zdecydować się na zamówienie cateringu.

Wypożyczalnia porcelany Kraków:
Horeca Service s.c. Mateusz Ross, Łukasz Cieślikowski
ul. Chorzowska 3
30-498 Kraków

Łukasz Cieślikowski
+48 787 494 975
lc@horecaservice.pl