myszki dla graczy komputerowych razer deathadder

Myszki dla graczy komputerowych – które modele są warte rozważenia?

Myszki dla graczy komputerowych od zawsze były kontrowersyjnym tematem. Jedni uważają je za niezbędnego akcesorium każdego gracza, dla innych zaś jest to tylko zbędny wydatek. Prawda jak zawsze leży jednak pośrodku. Przyjrzyjmy się więc im bliżej. Dokładnie rzecz biorąc, dwóm modelom produkowanym obecnie przez firmę Razer, słynącą już od lat z produkowanych przez siebie peryferiów.

myszki dla graczy komputerowych razer mamba

Myszki dla graczy komputerowych – jakie modele brać pod uwagę?

W tej kwestii wiele zależy od tego jak dużo gramy, i w co. Przyjmijmy jednak, że głównie są to strzelaniny z widokiem z pierwszej osoby, zwłaszcza w trybie multiplayer. Dla takiego scenariusza jednym z pierwszych wyborów powinien być model Deathadder, posiadający 2 dodatkowe przyciski, umieszczone ergonomicznie pod kciukiem. Bezapelacyjną zaletą jest ergonomia użytkowania – kształt tej myszy został odpowiednio wyprofilowany, zapewniając tym samym bezwarunkową wygodę.

myszki dla graczy komputerowych razer naga chroma

Co jeszcze można rozważyć?

Co jednak, jeżeli gramy głównie w MMO? Nie ma się czym martwić, myszki dla graczy komputerowych to rynek taki sam jak inne, zatem nie znosi on pustki. Bardzo szybko powstała więc seria Naga, posiadająca już legendarne dodatkowe 12 przycisków. Jest to bez wątpienia zestaw przydatny dla każdego fana elektronicznej rozgrywki, otwierający drogę do stworzenia licznych usprawnień gry i pracy.