kuchnie na zamówienie

Drewniane kuchnie na zamówienie hit na sezon 2018/2019

Nie tylko w branży odzieżowej mamy do czynienia ze zmieniającymi się trendami. W każdej dziedzinie naszego życia odczuwalne są wpływy różnych kultur, nowych wynalazków i rozwiązań. W architekturze wnętrz również co sezon możemy spotkać się z rozwiązaniami na topie oraz tymi, które z biegiem czasu przestają być mode. A co designerzy wymyślili na sezon 2018/2019? Przekonajmy się !

Trendy w architekturze wnętrz

Nie każdy z nas wie,że Specjaliści Instytutu Pantone co roku przestawiają kolory, które będą w danym okresie uważane za najmodniejsze. W 2018 roku była to paleta następujących barw: jasna szarość, klasyczny granat, piaskowy beż , kremowa biel, nasycony, zimny odcień niebieskiego, pomidorowa czerwień, jasna zieleń, żółty oraz brudny róż a także mocny fiolet. To między innymi ta lista kolorów ma wpływ na motywy pojawiające się w czasopismach wnętrzarskich, na blogach czy w social mediach. Co jeszcze zaliczamy do designerskich trendów 2018/2019? Zdecydowanie są to przeszklenia – duże lustra, szklane detale połączone ze złotymi dodatkami oraz odpowiednim oświetleniem. To zdecydowanie jest modne! Oprócz tego nowość w modzie – stawiamy na funkcjonalność. Koniec z niepraktycznymi rozwiązaniami liczy się modne podejście ale użytkowanie przedmiotów stawiamy z nim na równi.

Kuchnie na zamówienie

kuchnie na zamówienie kuchnie na zamówienie

To kolejny hit w architekturze wnętrz. Stawiamy na naturę, stąd drewniane kuchnie z kwiatowymi deseniami to hit sprzedażowy. Flora obecna w kuchni – nie tylko w formie kwiatów doniczkowym ale na przykład faktury blatów, czy delikatnego zdobienia stołu to połączenie, które nie tylko pięknie się prezentuje ale też nadaje wnętrzom domowego, przytulnego charakteru. Nie mamy wrażenia,że żyjemy w hotelu, lecz we własnym, bezpiecznym domu. Kuchnie na zamówienie często wykonywane są obecnie z drewna właśnie z połączeniem szklanych elementów oraz motywów kwiatowych. Szczególną uwagę warto tu zwrócić na motyw paproci wylansowany przez fanów minimalizmu oraz industrialnych wnętrz, którzy to zakochali się w paproci.