kuchnie na zamówienie olkusz

Kuchnie na zamówienie Olkusz stwórz swoją, wymarzoną kuchnie !

Zastanówmy się przez chwilę, gdzie spędzamy większość czasu w naszym domu. Co poniektórzy powiedzą, sypialnia oczywiście, przecież to tam każdy z nas smacznie śpi 5,6,7 a  nawet i 8 godzin na dobę. A pomyśleliście o kuchni? To tam przygotowujemy posiłki, dzielimy się z małżonkiem czy małżonką opowieściami z pracy, to tam dzieci odrabiają lekcję przy kuchennym stole, tam kończy się każda impreza. Kuchnia to serce niejednego domu.

Kuchnie na zamówienie Olkusz

Odpowiednia kuchnia, którą wybierzemy dla naszego domu powinna łączyć estetyczne walory z funkcjonalnością. Warto zastanowić się, w którym miejscu chcemy składować garnki, gdzie będą sztućce i czy kosz będzie jak w każdym, polskim domem pod zlewem, czy może nie ? Nie bez znaczenie będzie ilość blatów a nawet to , w którą stronę mają otwierać się szafki. Każda z tych decyzji wpłynie na komfort gotowania oraz urządzenia się w kuchni. Fachowe doradztwo w tej kwestii jest bardzo ważne. Wybierając kuchnie zazwyczaj skupiamy się na kolorze mebli zapominając o kształcie uchwytów na przykład. Salony meblowe VIGO wiedzą co jest ważne w projektowaniu mebli kuchennych, na co warto zwrócić uwagę i co najważniejsze jak połączyć piękna kuchnie z kuchnią, w której da się gotować !

Obecnie marka dysponuje trzema salonami meblowymi na terenie kraju w Olkuszu, Bielsku – Białej oraz w Trzebini. Specjalizujemy się zarówno w kuchniach na zamówienie jak i w gotowych projektach. Zadbaliśmy także o szeroki wybór sprzętów AGD oraz RTV takich jak okapy czy piekarniki.

kuchnie na zamówienie olkusz kuchnie na zamówienie olkusz

Kuchnie na zamówienie Olkusz od VIGO zdecyduj czy wolisz tradycyjne rozwiązania czy nowoczesne projekty !