bluza camo czarna-moro

Bluza Camo – imponująca bluza o oryginalnym wyglądzie

Szukasz wygodnego stroju na zimę? Bluza Camo jest czymś, czym na pewno powinieneś się zainteresować. Ta bluza świetnie podkreśla sylwetkę i eksponuje ramiona, co sprawia, że cała postać wygląda na silną i groźną. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą wzbudzać respekt samym tylko pojawieniem się. Bluza ta świetnie sprawdzi się zarówno podczas treningów na otwartej przestrzeni w chłodniejsze miesiące, jak również jako codzienna, casualowa odzież.

Bluza Camo świetnie pasuje do wszystkiegoBluza Camo – inspiracje do jej stworzenia

Bluza Camo powstała z kilku źródeł inspiracji. Jedną z nich były pantery. Te duże, czarne koty są uważane za jedne z najbardziej skutecznych drapieżników na ziemi. Ich sylwetka nieodłącznie kojarzy się ze sprawnością fizyczną, siłą i szybkością. Korpus tego modelu bluzy miał w zamyśle nawiązywać właśnie do panter. Aby jednak nadać wyjątkowego charakteru tej bluzie, rękawy i kaptur wykonane zostały w kolorze moro w odcieniach szarości. Dzięki temu ramiona są bardziej wyeksponowane. Łącząc to z faktem, że cały krój bluzy jest raczej obcisły, pozwala to w dyskretny sposób prezentować sylwetkę mięśniową.

Dla kogo jest bluza Camo?

Bluza Camo posiada szeroki kaptur w stylu Rocky, dzięki któremu naciągnięty na głowę nie krępuje ruchów ani widoczności. Każdy fan sportowego i ekstremalnego stylu życia powinien wyposażyć się w tą bluzę!