Okulary z fotochromem zmieniające kolor szkieł.

Okulary z fotochromem – idealny model dopasowujący się do warunków atmosferycznych.

Okulary z fotochromem – idealny model dopasowujący na każdą pogodę Okulary z fotochromem - idealne rozwiązanie na każdą pogodę.

Nie lubisz kiedy szkła okularów są zbyt ciemne, albo kiedy nic nie widzisz w słoneczne dni, bo szkła okularów, które kupiłeś są zbyt jasne? Okulary z fotochromem to rozwiązanie dla ciebie. Niezależnie jaka pogoda panuje na zewnątrz, chronią oczy i gwarantują ochronę na najwyższym poziomie. dzięki temu, że kolor szkieł zmienia się pod wpływem stopnia nasłonecznienia. Na rynku dostępne są okulary przeciwsłoneczne w różnych kolorach, od bardzo jasnych, do praktycznie czarnych. Nie dzieje się tak bez powodu. Ciemne okulary to rozwiązanie idealne przy ostrym słońcu, pomarańczowe szkła sprawdzają się przy prowadzeniu auta. Okulary z fotochromem to wielkie udogodnienie, bo jedną parę można nosić w każdych warunkach.

Okulary z fotochromem – parametry i właściwości

Okulary z fotochromem mają zdolność do zmiany zabarwienia w zależności od nasłonecznienia. Tan model gwarantuje maksymalną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, zarówno UVA, UVB jak i UVC. Przy zwiększonym natężeniu słońca ciemnieją, a jaśnieją, kiedy intensywność słońca maleje. Okulary z fotochromem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą posiadać wiele par okularów, ale jedną, sprawdzającą się w każdych warunkach pogody. Zaróno zimą, kiedy słońce odbija się od tafli śniegu, jak i w lecie, kiedy każdy z nas przebywa więcej czasu na słońcu, korzystając z najcieplejszej pory roku, model ochrania oczy przed szkodliwym promieniowaniem.