Sprawdź wysokiej jakości, montowany na haki fotel wiszący do pokoju, który możesz zamontować również w ogrodzie.

Fotel wiszący do pokoju, na balkon i taras

Jednym z najciekawszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat jest, niewątpliwie, montaż podwieszanych fotelów. Rozwiązanie zaadoptowano nie tylko w ogrodzie i na werandzie, ale przede wszystkim – w sypialniach i domowych bibliotekach.

Hamak w pokoju?

Mebel to tak naprawdę pochodna hamaka, na którym chętnie spędzamy chwilę z książką. W jego miękkich, materiałowych fałdach zatapiamy się w historie napisane przez ulubionych pisarzy i odpoczywamy nieco dłużej z kubkiem herbaty. Fotel wiszący do pokoju to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią przesiadywać na huśtawce. Akcesorium pozwala bowiem odprężyć się i lekko bujać, lecz w pozycji siedzącej. Należy również wspomnieć, że akcesorium montowane wewnętrznie i zewnętrznie prezentuje się doskonale i nadaje pomieszczeniu charakterystyczny ton. Doskonale sprawdzi się więc w miejscach, w których pragniesz stworzyć intymną, romantyczną atmosferę.Zdjęcie przedstawia piękny fotel wiszący do pokoju w kolorze zgaszonego różu.

Fotel wiszący – jak go zamontować?

Sprawdzi się znacznie lepiej w przypadku osób, które lubią pracować na świeżym powietrzu. Przyda się również tym, którzy lubią czytać pod chmurką, lecz nie lubią tego robić w niewygodnej pozycji na jaką pozwala hamak. Fotel wiszący do pokoju montowany jest na haka. Dla właściwej stabilizacji osób ważących do 100 kg konieczne będzie użycie wiertarki i wkręcenie kołka o odpowiedniej wielkości. Dzięki temu haki dobrze osiądą w ścianie, a Ty zyskasz pewność, że pochodna hamaka jest ustabilizowana.