Ladder III świetnie pasuje do nowoczesnego wnętrza

Ladder III – wyjątkowe oświetlenie

Każdemu z nas zależy na odpowiednim oświetleniu do domu. Jest to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu oraz chcemy się czuć dobrze i komfortowo. Chcemy stworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniach oraz relaksować się po pracy. Może nam w tym pomóc lampa Ladder III. Nowoczesny design oraz funkcjonalność sprawiają, że przypadnie do gustu wielu osobom.

Ladder III posiada nowoczesny kształt

Szczegółowy opis

Ta lampa podłogowa wykonana jest z połączenia stali lakierowanej, szkła oraz drewnianej sklejki. W ten sposób stworzona została nowoczesna Ladder III. Kształt całej konstrukcji jest zachwycający. Drewniana drabina została opleciona kablem, na których końcach znajdują się żarówki schowane w szklanych słoikach. Jest to zdecydowanie nowatorskie podejście to formy oświetlenia pomieszczenia. Czarny kolor kabla wyróżnia się na tle surowości drewnianej konstrukcji, co nadaje charakteru konstraktowości. Złote zakrętki słoików świetnie współgrają z jasnym drewnem. Jest to wyjątkowa propozycja, która zachwyca swoją oryginalnością

Ladder III sprawdzi się w salonie oraz sypialni

Do jakiego wystroju wnętrz pasuje Ladder III?

Dopasowanie oświetlenia do wystroju wnętrz poszczególnych pomieszczeń w domu jest trudnym zadaniem. Najczęściej zależy nam na spójności oraz wyróżnieniu danych pokoi. Lampa Ladder III sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach, w których będzie stanowić wyjątkową ozdobę oraz zapewniać przytulne oświetlenie. Z pewnością przypadnie do gustu osobom z artystycznymi duszami, które docenią nowatorskie podejście oraz nietypową konstrukcję oraz dobór materiałów.