jak najlepsze klosze i abażury potrafią zmienić wystrój wnętrza

Najlepsze klosze i abażury – jak potrafią zmienić wnętrze

Najlepsze klosze i abażury – wydają się nie być niczym specjalnym, ot, zwykły dodatek do lamp. Czy aby na pewno? Warto zdać sobie sprawę z mocy, która w nich drzemie. W mocy dobrego designu i tego, ile mogą wnieść do danego pomieszczenia.

Właściwie co w nich takiego jest?

pomarańczowe klosze i abażury

Nawet najlepsze klosze i abażury nie kojarzą się spektakularnie. A jednak – potrafią naprawdę dużo zmienić we wnętrzu. Dlaczego?

  1. Po pierwsze – odpowiednio dobrane potrafią zmienić kolor całego wnętrza. Gdy np. masz jasne ściany, ale używasz np. ciemno pomarańczowych kloszy w lampie, po zmroku pomieszczenie będzie pięknie pomarańczowe, dzięki światłu padającemu z lampy.
  2. Po drugie – właśnie to światło buduje przyjemną atmosferę. Kojarzy się z ciepłem, intymnością, spokojem.
  3. Po trzecie – to tańszy sposób na nadanie nowego looku Twoim lampom. Klosze i abażury są tańsze niż całe lampy – możesz więc zmienić tylko je, a cała lampa tak naprawdę będzie wyglądać jak nowa. Tańszym kosztem. 🙂

Jak wybrać najlepsze klosze i abażury i gdzie ich szukać?

Aby wybrać najlepsze klosze i abażury warto poczytać opinie o poszczególnych modelach. Czy na żywo także prezentują się tak spektakularnie jak na zdjęciach? Czy jakość ich wykonania jest wystarczająca, aby cieszyć się nimi dłużej? Poza tym, nie ukrywajmy – dobrze jest filtrować swoje zakupowe wybory po cenach. Promocje zachęcają do kupna. Ceny z kosmosu – wręcz przeciwnie.

Wybierz więc to, co dla Ciebie najlepsze – klosze i abażury dopasowane do Twoich wnętrz, lamp i żyrandoli. 😉

kolorowe przyjazne klosze i abażury