plecak podręczny wizzair cabinzero

Plecak podręczny Wizzair Cabinzero – najlepszy towarzysz podróży

Ile razy zdarzyło Ci się już, że na lotnisku Twoja walizka okazywała się za duża, za ciężka, zbyt nieporęczna? Sam stelaż to waga, której nie da się nijak zniwelować, a zabiera cenne kilogramy z coraz bardziej restrykcyjnych ograniczeń, które nakładają linie lotnicze. A co powiesz na plecak? Tak, plecak zamiast podręcznej walizki. Możesz zarzucić go na plecy w dowolnej chwili, napchać po brzegi… a i tak będzie wygodniejszy niż nieporęczna walizka. Plecak podręczny Wizzair Cabinzero – oto bohater naszej dzisiejszej podróży. I może Twojej następnej!

Plecak podręczny – Wizzair Cabinzero to dobry wybór?

Plecak do samolotu może wydawać się kontrowersyjnym pomysłem. Przyjrzyjmy się jednak szczegółom technicznym, które mogą ułatwić nieco wybór. Już sam producent, CabinZero, jest naprawdę dobrą i renomowaną marką, której warto zaufać. Do tego niebagatelna gwarancja – na 10 lat! Warto także zwrócić uwagę na niską wagę poniżej 1 kg – 700 g to naprawdę dobry wynik jak na taki rozmiar bagażu, bo przecież pojemność plecaka podręcznego Wizzair CabinZero to dokładnie 28 litrów. No i do tego wymiary, które odpowiadają większości lini lotniczych: 40 x 30 x 20 cm. Materiał to z kolei poliester – co prawda nieszczególnie ekologiczny, ale za to praktyczny i łatwy w utrzymaniu.

plecak podręczny do samolotu wizzair cabinzero

Dobrze dobrany plecak podręczny zamiast walizki

Jeżeli wybierzesz dobry plecak – z całą pewnością nie będziesz żałować! A plecak podręczny WizzAir CabinZero to dokładnie ten typ, którego Ci potrzeba. Zresztą – sprawdź sam, zabierz go ze sobą w podróż! 🙂