Poradnia psychologiczna Częstochowa - zapraszamy serdecznie!

Poradnia psychologiczna Częstochowa – czego można się spodziewać

Tytuł zawiera – jak to wiele tytułów w internecie, więc raczej nie ma się czym przejmować – pewne przekłamanie – albowiem to, o czym dzisiaj chcę opowiedzieć, czyli poradnia psychologiczna oraz Centrum Wspierania Rozwoju to nie jest placówka, która mieści się ściśle mówiąc w samej Częstochowie – ale w Olsztynie. Ale nie w Olsztynie na Warmii i Mazurach, ale pod Częstochową.Poradnia psychologiczna Częstochowa - zapraszamy do nas

Poradnia psychologiczna Częstochowa – czego można się spodziewać?

Ponieważ jednak chcemy, aby odwiedziły nas osoby zamieszkałe w pobliżu, a nie tylko z jednej miejscowości, piszemy w ten sposób. Rzucamy innymi słowy mówiąc, mosty pomiędzy miejscowościami!

A po co to wszystko? Bo chcemy stworzyć – i w zasadzie udało się to już do pewnego, znacznego, stopnia, w Olsztynie koło Częstochowy poradnięCzy MAJA to dobra poradnia psychologiczna w Częstochowie i okolicach? psychologiczną z prawdziwego zdarzenia. Miejsce, które będzie otoczone aurą zaufania, do którego będzie mógł przyjść rodzic lub opiekun prawny dziecka lub młodzieży, gdy tylko zauważy, że trudności, z którymi młody człowiek się mierzy, mogą przekraczać normatywne i standardowe wyzwania życiowe.

www.aniadobosz.pl

Mogą to być trudności lokowane w obszarze nauki szkolnej – wtedy możemy mówić o dysleksji – albo też w zakresie funkcjonowania społecznego – wówczas należy zwrócić uwagę, jaka jest bardziej podstawowa przyczyna tych trudności, ich charakter oraz na jakim etapie rozwoju się one pojawiły. Jeśli były to wczesne etapy rozwoju, możliwe, że trzeba rozważyć pewne diagnozy, takie jak autyzm.

Ale chcemy – z tego właśnie powodu, że słowa, których tutaj używamy, brzmią poważnie i ich waga jest znaczna, by Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA oraz właśnie poradnia psychologiczna pod Częstochową, w Olsztynie, było miejscem nadziei – miejscem, gdzie oprócz diagnozy, którą wiele osób słyszy jako wyrok, a nie jako odpowiedź na dręczące te osoby pytania, od razu usłyszane zostało rozwiązanie.

Zapraszamy do poradni!