magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe – idealne do pozycjonowania folii samoprzylepnej

Nie ma wątpliwości co do tego, że magnesy neodymowe są elementami znacznie poprawiającymi komfort podczas instalowania różnego rodzaju folii na dowolnej powierzchni. Okazują się one niezwykle przydatne zwłaszcza wtedy, kiedy folią trzeba zaaplikować bez pomocy drugiej osoby.

Magnesy neodymowe – łatwa instalacja folii

Magnesy neodymowe są specjalnymi magnesami, które mają na celu pomóc w naklejeniu folii samoprzylepnej. Najczęściej stosuje się w celu umieszczenia grafiki na pojeździe lub na innych metalowych powierzchniach. Magnesy te wyróżniają się dużą siłą, dzięki czemu sprawdzą się doskonale nawet przy dużych grafikach. Warto dodać, że elementy te sprawiają że aplikacja materiałów reklamowych nie będą przysparzać żadnych problemów.

magnesy neodymowe

Perfekcyjne pozycjonowanie materiałów reklamowych

Do głównych zalet magnesów należą: duża siła przyciągania, wygodna rękojeść, gumowa otoczka. Magnesy neodymowe  pozwolą Ci równo nałożyć nawet duży materiał reklamowy. Z nimi unikniesz defektów, które często pojawiają się podczas klasycznego naklejania folii, bez użycia żadnych elementów pomocniczych. Wspomniane magnesy są dostępne w różnych rodzajach i wcale nie kosztują wiele. Jeśli chcesz, by aplikacja folii samoprzylepnej przebiegała za każdym razem łatwo i fachowo, to koniecznie sprawdź wspomniane produkty.