Spływ kajakiem dmuchanym. Wypożyczalnia kajaków Pilica. Nadpilice

Kajak dmuchany – własny kajak dla każdego

Chcesz móc aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i lubisz świetną zabawę w wodzie? Kajak dmuchany może być dla Ciebie właściwym sposobem na właśnie taką aktywność. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

Własny kajak dmuchany a wypożyczalniaKajak dmuchany można zabrać ze sobą w dowolne miejsce

Wybierając się kilka razy w roku na spływy kajakowe, korzystanie z usług wypożyczalni może być nieopłacalne. Już po kilku wyprawach zwraca się koszt zakupu podstawowego pompowanego kajaka, a posłuży Ci on z pewnością przez co najmniej kilka lat. Koniecznie weź pod uwagę jego zakup, jeśli kajaki stały się Twoim hobby. Dodatkowym plusem jest fakt, że nie musisz korzystać z przygotowanych specjalnie tras. To od Ciebie będzie zależeć miejsce, gdzie go zabierzesz i rozpoczniesz spływ. Pamiętaj jednak o bezpieczeństwie i zaopatrz się koniecznie w kapok oraz staraj się wybierać sprawdzone trasy.

Dlaczego dmuchany kajak?

Jego największą zaletą jest fakt, że można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Po wypuszczeniu powietrza zajmuje niewielką ilość miejsca. Kupując kajak dmuchany nie musisz martwić się o sposób przewiezienia go nad wodę. Nie potrzebujesz do tego celu specjalnej przyczepy. Zajmuje on tak mało miejsca, że możesz zabrać go ze sobą również podróżując autobusem lub pociągiem. Brakuje Ci miejsca na przechowywanie zwykłego kajaka? Kajak dmuchany będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, ponieważ po wypuszczeniu powietrza zmieścisz go niemal wszędzie.

Gdzie możesz zabrać ze sobą kajak dmuchany?Kajak dmuchany świetnie sprawdza się na jeziorach

Wszędzie, gdzie warunki nie są ekstremalne. Tego typu kajak jest świetny do spływów rekreacyjnych. Jest wytrzymały i świetnie nadaje się do pływania po jeziorze lub łagodnych rzekach. Nie jest przeznaczony do rwących i wąskich rzek o wysokiej trudności. Kajak dmuchany jest właściwy dla amatorów sportów wodnych oraz dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze spływami. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału PVC zapewniającego trwałość oraz odporność. Szczególnie polecane są kajaki dwuosobowe o ruchomych siedziskach, które można również łatwo zdemontować.

Kajak dmuchany znajdziesz w sklepie:
Wodne Harce
tel.: 606354327
e-mail: wodne.harce@gmail.com