Miękka i lekka poduszka trekkingowa.

Poduszka trekkingowa – Twój survivalowy niezbędnik

Podczas wspinaczki wysoko w górę, kilka dodatkowych gramów w plecaku może zdecydować o powodzeniu na szlaku. Właśnie dlatego należy poszukiwać akcesoriów lekkich a zarazem trwałych.

Gdzie przyda się poduszka?

Trekking to sport dla wytrwałych. Wymaga od nas nie tylko tężyzny fizycznej, ale również dobrego przygotowania psychicznego. Nierzadko, uczestnicy muszą zrobić sobie kilka przerw, by pozwolić wycieńczonemu organizmowi  odpocząć choć trochę. Właśnie wtedy ukojeniem okaże się poduszka trekkingowa czyli miękkie a jednocześnie lekkie akcesorium górskie, które z łatwością rozłożysz i złożysz. Doskonale sprawdza się podczas nocowania w namiocie lub bezpośrednio, pod gołym niebem. Wypełniona jedynie powietrzem, nie powinna być pompowana mechanicznie, za pomocą pompki, która waży zbyt wiele, a na oddechu.Poduszka trekkingowa wykonana z najlepszych tkanin.

Poduszka trekkingowa dopasowana to Ciebie

Jeśli szukasz akcesorium trwałego, idealnie dostosowanego do krzywizn Twojego ciała, koniecznie wybierz dla siebie poduszkę trekkingową. Zapewni Ci komfort i właściwą higienę snu, bez obaw o niebezpieczeństwo powstania zwyrodnień kręgosłupa. Wysokiej jakości akcesorium równie szybko napompujesz jak i spuścisz zalegające powietrze. Sprawdź już dziś – jeśli choć raz przekonasz się o jej jakości, nigdy nie wyjdziesz w góry bez niej!