domina z pejczem w pończochach

BDSM dla początkujących – wszystko co musisz wiedzieć, ale boisz się zapytać

Książka „50 twarzy Greya” zrewolucjonizowała myślenie o seksie. Pomogła wielu kobietom przypomnieć sobie o własnej seksualności. Trudno ukryć, że wiele par narzeka w pewnym momencie wspólnego życia na nudę. To naturalna kolej rzeczy, w końcu gdy żyje się razem przez kilka lat, to po pewnym czasie przestajemy czuć podniecenie na każdy dotyk. BDSM dla początkujących rodem z „50 twarzy Greya” to sposób na to, by nasze życie odzyskało rumieńce. Jak to się stało?

BDSM dla początkujących

Akcesoria erotyczne stały się dostępne. Teraz BDSM dla początkujących, a tym samym np. pejcze bądź też maski, są dostępne powszechnie a nie tylko w podejrzanych sklepach otwieranych po zmroku. Powstało wiele kolekcji inspirowanych „50 twarzami Greya”, które nawiązują do wydarzeń z książki i filmu.

Odnajdź w sobie kobietę…

Wiele kobiet przestało na siebie patrzeć jak na seksowne kokietki. Stały się np. matkami. Ale BDSM dla początkujących i akcesoria z tym powiązane mogą stać się odskocznią!

BDSM dla początkujących – co trzeba wiedzieć?

Nie ma jednego BDSM! Są różnorodne podejścia do tematu i nie ma jednego poprawnego. Istnieją związki, w których uległość i dominacja to codzienność. Obie strony zgadzają się, by BDSM rozciągało się na całe życie codzienne. Taka decyzja jest wielką decyzją, wszak od teraz życie będzie wyglądać w bardzo określony sposób, dlatego ważne jest, by podjąć taką decyzję świadomie.