firanki kraków

Firanki Kraków – szybki sposób na przytulne wnętrze w Twoim domu.

Moda zmienia się z sezonu na sezon zarówno jeśli chodzi o odzież jak i trendy wnętrzarskie. Z pewnością zauważyliście szerzący się trend minimalizmu. W naszym kraju jednak zdecydowanie popularniejszy jest styl vintage w połączeniu z retro.

Firanki Kraków – trendy po polsku

firanki kraków

W polskich wnętrzach mocnym akcentem zawsze były firanki. Wynika to z upodobania starszego pokolenia do takiego sposobu dekorowania okien oraz zapewnienia sobie komfortowej prywatności. Nowoczesne firanki to odświeżony trend, gdzie stawiamy na zwiewne jednokolorowe tkaniny, które sprawdzą się w designerskich wnętrzach. Modne ostatnio meble prlu, w które tchnięte zostało drugie życie to doskonała akompaniament dla firan, bez których PRLowski dom nie mógł się obyć. Wzory retro zarezerwowane są dla miłośników stylu nieco bohoo, co nie zmienia faktu,że wzorzyste tkaniny w połączeniu z jednokolorową fakturą wnętrz również stworzą modną całość

firanki kraków

 

Chcą jednak faktycznie zastosować w swoim wnętrzu minimalizm, również nie powinniśmy unikać tkanin. Dlaczego? Minimalizm kieruje się zasadą mniej to lepiej. Przoduje przekonanie, że duża liczba przedmiotów jest nam zbędna a w naszym domu powinny się znajdować jedynie niezbędne dodatki. Czy firanki są niezbędne? Dla większości z nas tak. To dzięki nim nie widzimy  życia sąsiadów za oknem a oni nie podglądają nas w naszym, intymnym życiu.Dodatkowy plus? Pomieszczenia będą wydawać się przytulniejsze.  Gdzie kupimy firanki Kraków? Polecamy odwiedzić sklep Anigo. Ogromny wybór tkanin zachwyci was i sami zapragniecie firan w swoim domu.