impreza andrzejkowa Beskidy

Impreza andrzejkowa Beskidy – sposób na niezapomniane Andrzejki !

Każda okazja do świętowania jest dobra a gdy mamy do czynienia z Andrzejkowym świętem to wręcz nie wypada odpuścić to pełne wrażeń święto! Wróżby, tańce, piękne stroje i wyśmienite dania. Jeśli lubisz takie klimaty z pewnością spodoba Ci się propozycja, która mamy dla Ciebie na ten wieczór.

Andrzejkowe święto

impreza andrzejkowa Beskidy

Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada każdego roku. Ta data to wigilia świętego Andrzeja, który jest patronem Szkocji, Grecji oraz Rosji. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter głównie matrymonialny. Z pomocą czarów kobiety niezamężne dziewczęta odprawiano indywidualne wróżby, które traktowano bardzo poważnie. Z czasem Andrzejki przeobraziły się w zabawne święto, niezobowiązującą zabawę podczas której wróżymy z wielu przedmiotów oraz odwiedzamy wróżki a także bawimy się do białego rana !

Impreza andrzejkowa Beskidy

impreza andrzejkowa Beskidy

Hotel ODYS to centrum wypoczynkowe położone w malowniczej lokalizacji. Nieopodal jeziora Żywieckiego, Beskidów oraz pobliskich lasów. To doskonała sceneria na czarodziejskie andrzejki. Aby zapewnić swoim gościom moc przeżyć hotel Odys co roku organizuje wieczór andrzejkowy podczas, którego mamy okazję celebrować tą szczególną okazję. W ramach wieczoru w 2018 roku odbywają się wieczór z wróżką! Wykupując pakiet na event andrzejkowy spodziewać się możemy zabawy do rana, mnóstwa wróż a także wieczoru pełnego pysznej kuchni, przygotowanej specjalnie na te okazję. Nocleg również jest wliczony w cenę. Do wyboru nocleg w pokoju dwuosobowym bądź w drewnianym, górskim domku. Wchodząc na stronę oficjalną hotelu znajdziesz szerzej opisaną ofertę a także propozycję spędzenia Sylwestra oraz Wigilii.