Depilacja laserowa to zabieg, który znajdziesz w ofercie Kliniki Zakrzewscy

Depilacja laserowa – sposób na gładką i miękką skórę

Depilacja laserowa to zabieg, który polecany jest przede wszystkim osobom, u których występują podrażnienia na skórze po tradycyjnych metodach usuwania owłosienia, takich jak depilator czy maszynka do golenia. Na zabieg ten bardzo często decydują się również osoby, które cenią sobie wygodę i chcą pozbyć się owłosienia na bardzo długi czas. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu. W dzisiejszym wpisie powiemy Wam, kto nie powinien decydować się na tę metodę. Zapraszamy!

Depilacja laserowa – jakie są przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu?

Depilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu możemy cieszyć się piękną, gładką skórą

Pierwszym przeciwwskazaniem do wykonywania tego zabiegu jest opalona skóra. Depilacja laserowa nie może być wykonywana u osób opalonych, a także u pacjentów przyjmujących leki światłoczułe, gdyż może to doprowadzić do nieprawidłowych reakcji skóry. Kobiety, które są w ciąży również nie mogą wykonywać tego zabiegu, podobnie jak pacjenci chorujący na nowotwory czy infekcje wirusowe lub grzybicze. Depilacja przy użyciu lasera nie może być również wykonywana w miejscach, gdzie występują włosy koloru rudego, blond lub siwe, z uwagi na małą skuteczność zabiegu.

Gdzie wykonać taki zabieg?

Depilacja laserowa to zabieg, który znajdziesz w ofercie Kliniki Zakrzewscy. Jest on wykonywany przez doświadczonych specjalistów, przy użyciu precyzyjnego i innowacyjnego sprzętu. Takie połączenie gwarantuje skuteczność zabiegu, a także zadowolenie pacjenta. Przekonajcie się sami! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej!