depilacja laserowa kiedy efekty

Depilacja laserowa – kiedy będą efekty?

Zastanawiasz się nad podjęciem decyzji o wykupieniu zabiegów depilacji laserowej jednak nie do końca jesteś przekonana lub przekonany o możliwych efektach? Pora dowiedzieć się na ten temat wszystkiego co rozwieje Twoje wątpliwości!

depilacja laserowa efekty

Depilacja laserowa – kiedy efekty?

Kiedy decydujemy się na depilację laserową najważniejszy jest dla nas efekt końcowy czyli brak włosków i ich ponowne nie odrastanie? Nie będziemy mydlić oczu! Na efekty depilacji laserowej trzeba poczekać. Konieczne jest wykonanie około 6 zabiegów i to w odstępach czasowych do wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na efekty.

Najlepiej więc nastawić się, że serię zabiegów zakończymy po około roku. Ma na to jednak wpływ wiele czynników.

Jednak warto!

Pomimo dość długiego czasu depilacji laserowej i czekania na jej efekty końcowe naprawdę warto! Już pierwszy zabieg sprawi, że nasze włoski będą delikatniejsze i z każdym zabiegiem depilacja mechaniczna będzie musiała być wykonywana rzadziej, aż w końcu będziemy mogli o niej zapomnieć raz na zawsze! Brzmi nieźle? Dowiedz się więcej na ten temat na blogu Kliniki Zakrzewscy: https://www.klinikazakrzewscy.pl/blog/zabiegi/23,soprano-ice-platinum-depilacja-laserowa