Fryzura do okrągłej twarzy powinna mieć odpowiednią objętość

Fryzura do okrągłej twarzy – cięcia, które wyszczuplą twarz

Każdy kształt twarzy posiada swoje charakterystyczne cechy, które należy odpowiednio podkreślić lub zakryć, aby prezentować się jak najlepiej. Dobrze dobrana fryzura pozwoli uwydatnić wszystkie zalety naszej twarzy i ukryć mankamenty. Masz okrągłą twarz i szukasz cięcia, który optycznie ją wyszczupli i wydłuży? Przeczytaj dzisiejszy wpis i dowiedz się, jaka fryzura do okrągłej twarzy będzie najlepszym wyborem. Serdecznie zapraszamy!

Fryzura do okrągłej twarzy – długie, średnie czy krótkie?

Fryzura do okrągłej twarzy może być wykonywana, zarówno na włosach długich, średnich, jak i krótkich

U osób, posiadających okrągłą twarz sprawdzą się, zarówno włosy długie, jak i krótkie, a także średniej długości. Należy pamiętać jednak o przestrzeganiu kilku zasad przy wykonywaniu cięcia oraz uczesania, dzięki którym stworzymy idealną fryzurę. Fryzura do okrągłej twarzy, z którą możemy spotkać się najczęściej to długie włosy. Pięknie wydłużają one twarz, a także ukrywają jej najszersze punkty, dzięki czemu buzia wydaje się szczuplejsza. Dla osób z okrągłą twarzą polecana jest również fryzura tzw. long bob, która wykonywana jest na włosach o średniej długości. Jeśli jesteś natomiast fanką krótkich włosów to musisz pamiętać o tym, by nie były one gładko przyczesane, ponieważ taka fryzura dodatkowo Cię poszerzy.

Gdzie szukać porad na temat włosów, makijażu i paznokci?

Chcesz poznać więcej porad na temat włosów, makijażu czy paznokci? W takim razie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bloga Biuti! Na stronie znajdziesz między innymi post o tym, jaka fryzura do okrągłej twarzy będzie najlepsza, a także mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących urody. Przekonaj się sama!