Hydroksyapatyt to zabieg, dzięki któremu Twoja skóra odzyska młody wygląd

Hydroksyapatyt – zapomnij o zmarszczkach czy bliznach potrądzikowych

Każdy z nas marzy o nieskazitelnej cerze, a także o tym, by jak najdłużej zachować młody wygląd. Stosujemy różne kremy czy zabiegi, które mają na celu ujędrnić naszą skórę, jednak nie zawsze gwarantują nam one satysfakcjonujące efekty. Zabieg hydroksyapatyt to innowacyjna metoda, która pozwala uzyskać naturalny efekt wygładzenia skóry i zredukowania zmarszczek, a także blizn potrądzikowych. Sprawdźcie, jak wygląda ten zabieg, a także jak długo utrzymuje się jego efekt! Serdecznie zapraszamy!

Hydroksyapatyt – jak wygląda zabieg?

Hydroksyapatyt to metoda, dzięki której pozbędziesz się blizn potrądzikowych i zmarszczek

Hydroksyapatyt to zabieg, który nie wymaga specjalnego przygotowania, a także nie powoduje występowania reakcji alergicznych. Polega on na wstrzyknięciu do tkanki podskórnej specjalnej substancji, która stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych, a także powoduje natychmiastowe zwiększenie objętości skóry. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dzięki zastosowaniu specjalnego preparatu znieczulającego. Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i może wrócić do swoich normalnych obowiązków tuż po zabiegu. Przeciwwskazaniami do skorzystania z tej metody są: ciąża, infekcje bakteryjne lub wirusowe, a także aktywne choroby autoimmunologiczne.

Kiedy widoczny jest efekt zabiegu i jak długo się utrzymuje?

Efekt widoczny jest zaraz po wstrzyknięciu preparatu w skórę i narasta wraz z jego wchłanianiem. Jego intensywność zależy od wieku pacjenta, rodzaju skóry, stylu życia, a także od obszaru, który poddawany jest zabiegowi. Efekt zabiegu hydroksyapatyt utrzymuje się przez około 18 miesięcy.