Liposukcja laserowa to zabieg, który znajdziesz w ofercie Kliniki Ambroziak

Liposukcja laserowa – pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej

Masz problem z nadmierną tkanką tłuszczową w okolicach ramion, ud czy brzucha? Chcesz się jej skutecznie pozbyć, a przy okazji ujędrnić całe ciało? Liposukcja laserowa to bezpieczna i praktycznie bezbolesna metoda na wyszczuplenie sylwetki, a także obkurczanie oraz ujędrnianie skóry. Dzięki użyciu nowoczesnego systemu laserowego, wykorzystującego trzy różne długości fali laserowej powoduje on skuteczne rozpuszczenie tkanki tłuszczowej, a także pomaga zredukować cellulit. Sprawdźcie, jak długo utrzymują się efekty tego zabiegu!

Liposukcja laserowa – jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Liposukcja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej

Po przeprowadzeniu zabiegu, jakim jest liposukcja laserowa obszar skóry, na którym był przeprowadzany zabieg zwykle jest obrzęknięty i taki stan utrzymuje się do 6-12 tygodni. Wraz ze zmniejszaniem się obrzęku, skóra staje się widocznie bardziej napięta, a nadmiar tkanki tłuszczowej zredukowany. Efekt może utrzymać się na bardzo długi czas, jednak aby to osiągnąć, potrzebna jest zdrowa dieta, a także aktywność fizyczna. W ten sposób nasza sylwetka będzie szczupła, ciało jędrne i gładkie, a my będziemy mieć lepsze samopoczucie oraz zdrowie.

Gdzie wykonać ten zabieg?

Zabieg, jakim jest liposukcja laserowa znajdziesz w ofercie Kliniki Ambroziak. Jest on wykonywany przez profesjonalistów i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, dlatego cechuje się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz cennikiem na stronie kliniki!