Usuwanie lakieru uv możemy wykonać przy pomocy dwóch sprawdzonych metod: frezarki lub acetonu. Sprawdźcie, które rozwiązanie będzie dla Was skuteczniejsze

Usuwanie lakieru uv – bezpieczne i sprawdzone metody

Manicure hybrydowy stanowi świetne rozwiązanie dla zabieganych osób, które cenią sobie wygodę i chcą, by ich paznokcie wyglądały pięknie przez bardzo długi czas. Usuwanie lakieru uv wymaga jednak poświęcenia większej ilości czasu i uwagi, niż zmywanie zwykłych lakierów. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam dwie metody zmywania lakierów hybrydowych i wymienimy zalety i wady każdej z nich. Serdecznie zapraszamy!

Usuwanie lakieru uv – frezarka czy aceton?

Usuwanie lakieru uv wymaga dobrania odpowiedniej metody, która nie uszkodzi płytki naszych paznokci

Usuwanie lakieru uv za pomocą frezarki to zdecydowanie najszybsza metoda. Wymaga ona jednak odpowiednich umiejętności, gdyż niewłaściwie zastosowana może przyczynić się do osłabienia kondycji paznokci. Z tego względu, rozwiązanie to najczęściej stosowane jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Bardzo popularną metodą zmywania lakieru hybrydowego, używaną najczęściej przez kobiety wykonujące manicure w domu jest usuwanie lakieru, przy pomocy acetonu. Jest to bardzo szybki i skuteczny sposób, jednak posiada pewne wady. Stosowanie acetonu zbyt często może przyczynić się bowiem do wysuszania płytki paznokci, a to z kolei wpływa na to, że stają się one bardziej kruche i cieńsze.

Gdzie szukać porad dotyczących pielęgnacji paznokci?

Porady dotyczące pielęgnacji paznokci i dłoni znajdziesz na stronie internetowej alessandro. Wśród cennych informacji znajdziesz między innymi wskazówki na temat usuwania lakieru uv. Na stronie znajdują się również produkty, takie jak lakiery, odżywki i bazy do paznokci. Wszystkie dostępne na stronie artykuły odznaczają się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Sprawdźcie sami!