Zabiegi na usuwanie rozstępów znajdziesz w Klinice Zakrzewscy

Usuwanie rozstępów – w jaki sposób powstają i jak się ich pozbyć?

Rozstępy to nieestetyczne, pręgowane, białe zmiany struktury skóry, które bardzo często powstają, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Przyczyną ich występowania jest rozciąganie się skóry, na skutek gwałtownej zmiany wagi, zmiany wyglądu sylwetki w okresie dojrzewania, a także zmian hormonalnych np. w trakcie ciąży czy wywoływanych budową masy mięśniowej. Usuwanie rozstępów jest możliwe, jednak jest to proces długotrwały, który wymaga dużej regularności i cierpliwości. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam kilka skutecznych metod, dzięki którym zmniejszycie widoczność rozstępów lub całkowicie się ich pozbędziecie. Serdecznie zapraszamy!

Usuwanie rozstępów – skuteczne metody

Usuwanie rozstępów jest możliwe, dzięki zastosowaniu lasera lub innych specjalistycznych zabiegów kosmetycznych

W usuwaniu tych nieestetycznych zmian skórnych mogą pomóc specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Jednym z takich zabiegów jest laserowe usuwanie rozstępów. Metoda ta polega na wykonywaniu na skórze dziurek mikroskopijnej wielkości, przy pomocy lasera, które w trakcie gojenia mają pokryć się warstwą nowego naskórka i tym samym zmniejszyć widoczność rozstępów. Innym sposobem na rozstępy jest mezoterapia, a także mikrodermabrazja. Pierwszy zabieg polega na wstrzykiwaniu specjalnej substancji w głąb skóry, która ma pobudzić ją do odnowy i regeneracji, natomiast mikrodermabrazja to zabieg złuszczający, który ściera naskórek i tym samym wygładza skórę i zmniejsza widoczność rozstępów.

Gdzie wykonać taki zabieg?

Zabiegi na usuwanie rozstępów znajdziecie w Klinice Zakrzewscy. Są one wykonywane przez doświadczonych lekarzy, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Odznaczają się one wysoką skutecznością i pozwalają osiągnąć długotrwałe efekty. Przekonajcie się sami! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie Kliniki!