Zabieg z witaminą c dostępny jest w ofercie Kliniki Ambroziak w atrakcyjnej cenie

Zabieg z witaminą c – idealna pielęgnacja na wiosnę i lato

Wiosną i latem naszej skórze potrzebna jest odpowiednia ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, które ma silny wpływ na przyspieszenie procesów fotostarzenia się skóry. Właśnie dlatego stosujemy kosmetyki z filtrami czy inne preparaty, które mają ochronić nas przed tym problemem. Świetnym rozwiązaniem na wiosnę i lato jest także zabieg z witaminą c, który posiada silne właściwości antyoksydacyjne i chroni skórę przed wpływem wolnych rodników i przeciwdziała starzeniu się skóry. Przekonajcie się sami!

Zabieg z witaminą c – jakie przynosi efekty?

Zabieg z witaminą c sprawia, że skóra staje się gładsza, nawilżona i rozświetlona

Zabieg z witaminą c jest szczególnie polecany osobom, które zmagają się z poszarzałą, matową i pozbawioną blasku skórą. Przynosi on bowiem natychmiastowy efekt rewitalizacji oraz rozjaśnienia skóry, zapewniając jej intensywne odżywienie, rozświetlenie oraz oczyszczenie. Witamina C wpływa na pobudzenie procesów rewitalizacji oraz odbudowy skóry, dzięki czemu staje się ona widocznie młodsza i wygładzona. Zabieg ten świetnie napina skórę, odświeża ją i chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, dzięki czemu skóra zachowuje na dłużej swój młodzieńczy blask i wygląd.

Gdzie szukać tego zabiegu?

Zabieg z witaminą c znajdziesz w ofercie Kliniki Ambroziak. Przynosi on natychmiastowe efekty odżywienia oraz rozświetlenia skóry, dlatego polecany jest jako tzw. zabieg bankietowy. Wykonywany jest on przed doświadczonych specjalistów i z użyciem specjalistycznych preparatów, dlatego odznacza się wysoką skutecznością działania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej!