Klocki LEGO dla dzieci

Popularne klocki LEGO dla dzieci

Zastanawiasz się nad uniwersalnym prezentem, który spodoba się każdemu dziecku? Klocki LEGO zawsze są dobrym wyborem. Jeśli nie wiesz, który model wybrać, zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim przewodnikiem po najnowszych kolekcjach klocków.

Star Wars – klocki nigdy niewychodzące z mody

klocki LEGO Star WarsRaz na rok pojawia się film z popularnej serii Gwiezdne Wojny. Co dwa lata pojawia się kolejna część popularnej sagi, natomiast pomiędzy pojawiają się filmy z wątkami pobocznymi. Premierom filmowym towarzyszy wejście na rynek kolejnych zestawów klocków LEGO. LEGO Star Wars – to świetny prezent nie tylko dla fanów serii, ale także wszystkich, którzy uwielbiają budować niespotykane nigdzie pojazdy i fortyfikacje.

LEGO Friends – klocki dla dziewczynek

Również małe księżniczki w klockach LEGO znajdą coś dla siebie. Mowa oczywiście o LEGO Friends, które opowiadają o przygodach trzech przyjaciółek. Różowy kolor na pewno jeszcze bardziej podkreśli dziewczęcy charakter kolekcji.

LEGO Ninjago – wyciągnij kraj z chaosu!

To kolejna propozycja dla chłopców (chociaż dziewczynki również nie pogardzą zjawiskowymi smokami czy stylizowanymi budowlami). Wciel się w rolę jednego z Ninja i obal panującego władcę zła.

Inne zestawy klocków LEGO

Na niektóre zestawy klocków moda nigdy nie przemija. Są nimi między innymi LEGO Duplo dla najmłodszych budowniczych, LEGO City i LEGO Technic.