Lelo Love Lust Heaven Scent

Lelo Love Lust Heaven Scent

Lelo Love Lust Heaven Scent wspaniale pachnie. Podczas erotycznych czynności może wokół ciebie unosić się delikatna nutka zapachowa wina bordeaux i gorącej czekolady. Zapewnia to unikalne doznania zapachowe, które oddziałują na zmysły. To bardzo ważne, by angażować więcej niż jeden zmysł nawet podczas masturbacji!

Lelo Love Lust Heaven Scent – jak go używać?

Lelo Love Lust Heaven Scent ma bardzo delikatną powierzchnię. Nadaje się zarówno do stymulacji łechtaczki, jak i bezpośrednio stref erogennych. Bez problemu można wprowadzić Lelo Love Lust Heaven Scent jako element kąpielowego rytuału. Zabierz go do wanny i oddaj się przyjemności w ciepłej wodzie pieszczącej całe ciało. Doskonale sprawdzi się również podczas romantycznych kąpieli we dwoje. Wszystko to za sprawą tego, iż wibrator odporny jest na zanurzanie w wodzie.

Co jeszcze zawiera zestaw?

W zestawie dostępne są również aromatyczne świece do masażu, które rozgrzewają ciało, ale również przygotowują skórę na przyjęcie większej bliskości. Skóra po kontakcie ze świecą staje się jedwabista w dotyku i bardzo wrażliwa na dalsze pieszczoty. Świeca również wspaniale pachnie ziarnami kakaowca, odprężając i zadowalając. Pozwalają zapomnieć o codzienności, gdziekolwiek się akurat znajdujecie. Pozwól się ponieść, daj się ponieść zmysłom i odczuwaj. Mocniej, więcej i głębiej. Zestaw ten jest produktem, który oddziałuje na wszystkie zmysły począwszy od smaku, aż po zapach.

para seks
Dodatkowo zawiera lubrykant z aloesem, który zapewnia intensywne nawilżenie miejsc intymnych i nie tylko.