Preparaty wiskoelastyczne – efektywna praca.

Dzięki nim chirurdzy gałki ocznej mają ułatwioną pracę jednocześnie ją przyspieszając. Pozyskiwane są z naturalnego źródła na drodze unikalnego procesu produkcji, który jest gwarancją najwyższych standardów i jakości. Są bardzo wydajne oraz łatwe w użyciu.

Preparaty wiskoelastyczne – gdzie kupić ?

Preparaty wiskoelastyczne

Firma Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Głównie skupia się na dziedzinie okulistyki i mikrochirurgii oka, dermatologii, diagnostyki obrazowej, urologii, onkologii, kardiologii interwencyjnej oraz kardiochirurgii. Jej partnerem jest Szwedzka firma Bohus Bio – Tech, która produkuje najwyższej klasy preparatów wiskoelastycznne do mikrochirurgii oka. Produkty są fabrycznie pakowane do małych, wygodnych zestawów. Mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej, co zmniejsza koszty oraz ułatwia warunki transportu, ponadto skraca czas trwania operacji.
Preparaty wiskoelastyczne charakteryzują się wysoką klarownością, brakiem pęcherzyków – sterylizowane parowo oraz możliwością przechowywania w temperaturze pokojowej 2-25° C.
W ofercie firmy mamy Preparaty wiskoelastyczne BBT visc – preparat o średniej masie cząsteczkowej o cechach dyspersyjnych i adhezyjnych. Microvisc – preparat o dużej masie cząsteczkowej, zapewniającej wysoką wiskoelastyczność i pseudoplastyczność.
Microvisc Phaco – dostosowujący się do poszczególnych etapów operacji. W spoczynku wykazuje właściwości kohezyjne (np. podczas kapsuloreksji), natomiast pod wpływem nacisku zachowuje się w sposób dyspersyjny. Microvisc Plus – bardzo duża masa cząsteczkowa, pseudoplastyczność i koherezyjność preparatu zapewnia maksymalną stabilizację soczewki, równocześnie utrzymując przestrzeń podczas kapsuloreksji.

07Preparaty wiskoelastyczne szczegóły na stronie firmy – zapraszamy.