zabawki dla szczeniaka

Zabawki dla szczeniaka i dorosłego psa – nasze typy

Bez względu na wiek zwierzaka, każdy z nich kocha zabawki. Zarówno kotki jak i pieski to w obecnych czasem w ogromnym stopniu zwierzęta domowe. Niektóre psy, które mają nieposkromione pokłady energii mogą się w domowych pomieszczeniach nieco nudzić, szczególnie gdy ich właściciele opuszczają ich by wyruszyć do pracy, bądź spełniać codzienne obowiązki. W takich przypadkach pies sam musi zapewnić sobie rozrywkę a zabawka z pewnością mu pomoże !

Zabawki dla szczeniaka 

zabawki dla szczeniaka

Szczeniaczki to małe biegające po domu szczęście. Jeszcze nie do końca wszystko rozumieją, dopiero uczą się świata i jak małe dzieci musimy je wszystkiego nauczyć, pokazać oraz co ważne wychować. Małe szczeniaczki dopiero zaczynają rozumieć,że sofa to nie gryzak a Twoje ukochane buty to nie zabawka. By mu to ułatwić warto kupić zabawki dla szczeniaka, które nie tylko go nieco rozruszają ale też przydarzą się na ostrzenie kłów. Tak by twoja garderoba ostała się w całości !

Zabawki dla dużego psa

zabawki dla szczeniaka

Zabawki dla dużego psa warto wybierać w zależności od charakteru naszego pupila. Lubi biegać? Wtedy postaw na akcesoria spacerowe, może nową piłkę? Nasz pies lubi wygłupy takie zabawki też z pewnością znajdziesz, szczególnie w psich sklepach internetowych! Zabawki są szalenie ważne, w życiu dorosłego psa. Pobudzają go i przypominają o szczenięcych, beztroskich latach. Warto wybrać zabawkę o żywych kolorach – ta wzbudzi większe zainteresowanie!