Absolwenci WSB NLU – wizytówka uczelni

Absolwenci WSB NLU – wizytówka uczelni

10 września, 2020 Wyłączono przez ASt

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University to miejsce, w którym wykładowcy z pasją przekazują swoją wiedzę. Misją ich jest kształcenie na wysokim poziomie, tworzenie wyjątkowej atmosfery na uczelni, a także relacji pomiędzy kadrą dydaktyczną a studentami. Absolwenci WSB NLU są dla uczelni ważnymi postaciami, a ich późniejsza kariera i droga życiowa jest w stanie pokazać, jak bardzo uczelnia dostrzega studiujących i jak się na ich dobru skupia.

good free photos YZsvNs2GCPU unsplash

Studenci, którzy opuszczą już mury uczelni stają się dla niej swoistą wizytówką. Ich sukcesy są w stanie pokazać, jak bardzo wcześniejsza edukacja i zdobyta wiedza pomogła w osiąganiu celów i spełnianiu planu na przyszłość. Dobra uczelnia może przedstawiać siebie i swoje możliwości własnie przez sukcesy absolwentów. I własnie tym są absolwenci WSB NLU – jej sukcesem naukowym i obyczajowym.

Absolwenci WSB NLU mają możliwość wpisania się na wyjątkową listę mailingową, tworzoną przez uczelnię. SOWA, czyli Sieć Ofert Wzajemnych Absolwentów pomaga w promowaniu usług, znalezieniu pomocy lub informacji, której się poszukuje, a także w umieszczaniu ofert pracy. Jest to przydatny i efektowny system promowania osiągnięć osób, które ukończyły WSB, a także wymiany spostrzeżeń i uwag pomiędzy nimi. To zdecydowanie Lista stworzona przez Wyższą Szkołę Biznesu wyróżnia uczelnię spośród innych, podkreślając, jak bardzo skupia ona uwagę na studentach.