Aesthetic Warrior N115 Moro Green – legginsy dla prawdziwych twardzieli

Aesthetic Warrior N115 Moro Green – legginsy dla prawdziwych twardzieli

14 marca, 2019 Wyłączono przez WU

Legginsy Aesthetic Warrior N115 Moro Green to nowa propozycja dla panów. Wykonane z wyjątkowo mocnych materiałów spodnie świetnie się sprawdzą przy wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Wykazują fenomenalne wyniki, jeśli chodzi o odprowadzania temperatury i wilgoci, a także przepustowość powietrza. Będzie to więc jak najbardziej odpowiedni strój do ćwiczeń czy treningów, zarówno na siłowni, jak i na świeżym powietrzu.

Aesthetic Warrior N115 Moro Green – co nowego?

aesthetic warrior N115 moro green sprawdzą się zarówno ćwiczeń na siłowni, jak i na zewnątrz.Wykonane przy użyciu rewolucyjnej technologii Fit Pro Technology legginsy Aesthetic Warrior N115 Moro Green stanowią absolutny przełom, jeśli chodzi o sportową odzież sygnowaną marką Nebbia. Wszelkie nasze akcesoria i stroje, wykonane za pomocą tej technologii, cechują się najwyższym poziomem jakości i komfortu użytkowania. Potwierdzają to setki naszych zadowolonych klientów.

Nowa jakość materiału

Legginsy Aesthetic Warrior N115 Moro Green uszyte zostały z nowoczesnych tkanin, takich jak poliamid i elastan. Dzięki ich niezwykłej strukturze zachowują swoje właściwości nawet podczas ekstremalnych warunków zewnętrznych czy bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. Legginsy cały czas ” oddychają”, zachowując swoją elastyczność, przez co w żaden sposób nie obciążają ani nie ograniczają ruchów. Należy też zaznaczyć, że materiał ten jest cieńszy i lżejszy, niż tradycyjne tkaniny, stosowane do produkcji legginsów.