Akademik w Krakowie – miejsce dla Ciebie

Akademik w Krakowie – miejsce dla Ciebie

16 stycznia, 2019 Wyłączono przez AH

Akademiki cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla wielu osób jest to wręcz rodzaj przeżycia – czegoś, czego chcą doświadczyć. Mieszkanie z innymi studentami, studenckie życie, dzielenie pokoi, wspólne gotowanie i poznawanie ludzi z przeróżnych kierunków, a nawet z różnych stron świata. Dołączenie do takiej społeczności gwarantuje właśnie akademik w Krakowie.

akademik w krakowie

Druga strona akademika

Jednak nie tylko na pozytywach kończy się lista cech akademika. Oprócz tego, że umożliwiają one fantastyczne spędzanie wolnego czasu i poznawanie wielu ciekawych ludzi, z którymi relacja może przeobrazić się w przyjaźń na całe życie, wiążą się także z pewnymi negatywnymi aspektami. Po pierwsze ciągłe dzielenie swojej przestrzeni z kimś innym może być męczące. Po drugie standard akademików często pozostawia wiele do życzenia – pokoje ze starymi meblami, sprzęty wątpliwej jakości.

Akademik w Krakowie

Istnieje jednak miejsce, które łączy w sobie wszystkie zalety akademika, wykluczając jego negatywne aspekty. Taki jest właśnie akademik w Krakowie, którego nazwa brzmi Unibase. Wraz z nowym semestrem, zwolnią się w nim miejsca, więc masz szansę za mieszkanie w komfortowych warunkach i poznanie nowych świetnych ludzi.